Ana içeriğe atla

Milli Sporcularımız

No

Ad Soyad

Bölüm

Branş

1

Murat İlbilgi

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Atıcılık (Trap)

2

Ece Bıçakçı

Antrenörlük Eğitimi

Atıcılık

3

Azad Yüce

Antrenörlük

Atletizm

4

Ersin İlhan

Antrenörlük Eğitimi

Atletizm

5

Umut Uysal

Antrenörlük Eğitimi

Atletizm

6

Aşkın Sadi Aşkın

Antrenörlük Eğitimi

Atletizm

7

Onur Turgut

Antrenörlük Eğitimi

Bisiklet

8

Melis Bademci

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Bocce

9

Nazlı Yetkinköle

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Boks

10

Mehmet Emin Şimşek

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Buz Hokeyi

11

Alper Aybar

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Eskrim

12

Serkan Kakkaç

Antrenörlük

Futbol

13

Batuhan Uzan

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Futbol

14

Ali Hünç

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Güreş

15

Abdul Samet Başar

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Güreş

16

Necip Can Dokgöz

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Güreş

17

Ahmet Emin Çakırkaya

Antrenörlük

Güreş

18

Temel Altıntaş

Antrenörlük

Güreş

19

Serhat Kırık

Antrenörlük Eğitimi

Güreş

20

Mükremin Aktaş

Antrenörlük Eğitimi

Güreş

21

İbrahim Odunkıran

Antrenörlük Eğitimi

Güreş

22

Bedirhan Tan

Antrenörlük Eğitimi

Güreş

23

Cengizhan Dağ

Antrenörlük Eğitimi

Güreş

24

Muhittim Emre Helvacı

Antrenörlük Eğitimi

Güreş

25

Emine Ayyıldız

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Halter

26

Beyza Ece Tokat

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Halter

27

Beyza Özdemir

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Judo

28

Hidayet Adıyaman

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Judo

29

Baran Demir

Antrenörlük

Kano

30

Sümeyye Çelik

Antrenörlük

Kano

31

Kerim Tenha

Antrenörlük

Kano

32

Muhammet Enes Ateş

Antrenörlük

Kano

33

Alperen İnanır

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Kano

34

Arda Kırımlı

Antrenörlük Eğitimi

Kano

35

Sena Fadim Yücedağ

Antrenörlük Eğitimi

Kano

36

Rabia Şentürk

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karate

37

Edanur Karabulut

Antrenörlük

Karate

38

M. Emin Güntekin

Antrenörlük

Karate

39

Arslan Kutlu

Antrenörlük

Karate

40

Ömer Abdurrahim Özel

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karate

41

Ömer Faruk Ateş

Antrenörlük

Karate

42

Buse Nemli

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

43

Elif Diri

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

44

Melike Uysal

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

45

Mert Pamukçu

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karate-Do

46

Yuşa Öntürk

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karate-Do

47

Abdülber Akçay

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karate-Do

48

Talha İnanç

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

49

Doğukan Kanberoğlu

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

50

Büşra Demir

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karate-Do

51

Zümra Rezzan İm

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karate-Do

52

Muzaffer Talha Beşbadem

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

53

Rıdvan Gürel

Antrenörlük Eğitimi

Karete-Do

54

Emre Şengil

Antrenörlük Eğitimi

Karete-Do

55

Senay Uğurlu

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karete-Do

56

Fatma Naz Yenen

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karete-Do

57

Ekrem Altuner Yılmaz

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karete-Do

58

Halit Muhammed Tamyüksel

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karete-Do

59

Adem Erdem Mazlum

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karete-Do

60

Batuhan Kızılay

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Karete-Do

61

Beyza Fatma Özçakar

Spor Yöneticiliği

Kick Boks

62

Leyla Nur Güzel

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Kick Boks

63

İsmail Kaya Özcan

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Kick Boks

64

Emre Kubilay Oğuz

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Kürek

65

Cavit Caner Başaran

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Kürek

66

Kübra Meydancı

Antrenörlük Eğitimi

Kürek

67

Yunus Emre Çegen

Antrenörlük Eğitimi

Kürek

68

Mehmet Karabaşoğlu

Antrenörlük Eğitimi

Kürek

69

Muhammet Malik Sert

Antrenörlük Eğitimi

Kürek

70

Muammer Can Şahin

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Muaythai

71

Mert Doğan

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Sualtı Hokeyi

72

Kübra Sağlam

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Taekwondo

73

Edanur Koç

Antrenörlük

Taekwondo

74

Melih Furkan Güner

Antrenörlük Eğitimi

Taekwondo

75

Buse Özturk

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Taekwondo

76

Zeyneb Gül

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Taekwondo

77

Fatma İlayda Dinç

Antrenörlük Eğitimi

Taekwondo

78

Sinem Yalap

Antrenörlük Eğitimi

Taekwondo

79

Samet Ayaz

Antrenörlük Eğitimi

Taekwondo

80

Şevval Yarar

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Taekwondo

81

Sercan Zilek

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Taekwondo

82

Server Balaban

Antrenörlük Eğitimi

Taekwondo

83

Ferhat Satar

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Vücut Geliştirme

84

Emir Furkan Bozbey

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Vücut Geliştirme

85

Mehmet Aslan

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Wushu

86

Mustafa Bedirhan Çapoğlu

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Wushu

87

Hüseyin İnci

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Wushu

88

Hasan Basri Başaran

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Wushu

89

Seval Uras

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Wushu

90

Dilara Kösem

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Wushu Kung Fu

91

Eda Nur Bal

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Wushu Kung Fu

92

Reyhan Betül Küçük

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Yüzme

93

Batuhan Ecrin Pınar

Antrenörlük Eğitimi

Yüzme

 

Özel Milli Sporcularımız

No

Ad Soyad

Bölüm

Branş

1

Ahmet Mintaz

Antrenörlük

Yüzme

2

F. F. Şevval Devrim

Antrenörlük

Yüzme