Ana içeriğe atla

Aktif Milli Sporcularımız

No

Ad Soyad

Bölüm

Branş

1

Murat İlbilgi

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Atıcılık (Trap)

2

Azad Yüce

Antrenörlük

Atletizm

3

Dilara Gül

Antrenörlük

Bisiklet

4

Serkan Kakkaç

Antrenörlük

Futbol

5

Ali Hünç

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Güreş

6

Abdul Samet Başar

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Güreş

7

Necipcan Dokgöz

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Güreş

8

Ahmet Emin Çakırkaya

Antrenörlük

Güreş

9

Abdulhamit Altun

Antrenörlük

Güreş

10

Temel Altuntaş

Antrenörlük

Güreş

11

Emine Ayyıldız

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Halter

12

Baran Demir

Antrenörlük

Kano

13

Sümeyye Çelik

Antrenörlük

Kano

14

Kerim Tenha

Antrenörlük

Kano

15

Muhammet Enes Ateş

Antrenörlük

Kano

16

Gülsen Demirtürk

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate

17

Eda Eltemur

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate

18

Rabia Şentürk

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate

19

Miray Turgut

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate

20

Rümeysa Yıldız

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate

21

Aleyna Sezer

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate

22

Nurcan Çiçek

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate

23

Edanur Karabulut

Antrenörlük

Karate

24

M. Emin Güntekin

Antrenörlük

Karate

25

Hamza Yağmur

Antrenörlük

Karate

26

Rabia Kaplan

Antrenörlük

Karate

27

Arslan Kutlu

Antrenörlük

Karate

28

Seray Saniye Koçali

Antrenörlük

Karate

29

Esra Nur Çankaya

Antrenörlük

Karate

30

Ömer Abdürrahim Özel

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate

31

Ömer Faruk Ateş

Antrenörlük

Karate

32

Beyza Fatma Özçakar

Spor Yöneticiliği

Kick Boks

33

Mervenur Uslu

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Kürek

34

Emre Kubilay Oğuz

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Kürek

35

Alihan Sungurlu

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Kürek

36

Cavit Caner Başaran

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Kürek

37

Mert Doğan

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Sualtı Hokeyi

38

Kübra Sağlam

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Taekwondo

39

Edanur Koç

Antrenörlük

Taekwondo

40

Mehmet Arslan

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Wushu

41

Mustafa Bedirhan Çapoğlu

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Wushu

42

Hüseyin İnci

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Wushu

 

2019/2020 Eğitim Öğretim Yılında Yerleşen Milli Sporcularımız

No

Ad Soyad

Bölüm

1

Ece Bıçakçı

Atıcılık

2

Onur Turgut

Bisiklet

3

Melis Bademci

Bocce

4

Batuhan Uzan

Futbol

5

Beyza Özdemir

Judo

6

Alperen İnanır

Kano

7

Rıdvan Gürel

Karete-Do

8

Emre Şengil

Karete-Do

9

Senay Uğurlu

Karete-Do

10

Fatma Naz Yenen

Karete-Do

11

Ekrem Altuner Yılmaz

Karete-Do

12

Halit Muhammed Tamyüksel

Karete-Do

13

Adem Erdem Mazlum

Karete-Do

14

Batuhan Kızılay

Karete-Do

15

Leyla Nur Güzel

Kick Boks

16

Kübra Meydancı

Kürek

17

Muammer Can Şahin

Muaythai

18

Melih Furkan Güner

Taekwondo

19

Buse Özturk

Taekwondo

20

Ferhat Satar

Vücut Geliştirme

21

Emir Furkan Bozbey

Vücut Geliştirme

22

Dilara Kösem

Wushu Kung Fu

23

Eda Nur Bal

Wushu Kung Fu

24

Reyhan Betül Küçük

Yüzme

 

2019/2020 Eğitim Öğretim Yılında Yerleşen Özel Milli Sporcularımız

No

Ad Soyad

Bölüm

1

Ahmet Mintaz

Yüzme

2

F. F. Şevval Devrim

Yüzme

 

2020/2021 Eğitim Öğretim Yılında Yerleşen Milli Sporcularımız

No

Ad Soyad

Bölüm

Branş

1

Ersin İlhan

Antrenörlük Eğitimi

Atletizm

2

Nazlı Yetkinköle

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Boks

3

Mehmet Emin Şimşek

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Buz Hokeyi

4

Hidayet Adıyaman

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Judo

5

Arda Kırımlı

Antrenörlük Eğitimi

Kano

6

Buse Nemli

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

7

Elif Diri

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

8

Melike Uysal

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

9

Mert Pamukçu

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate-Do

10

Yuşa Öntürk

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate-Do

11

İsmail Kaya Özcan

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Kick Boks

12

Yunus Emre Çegen

Antrenörlük Eğitimi

Kürek

13

Mehmet Karabaşoğlu

Antrenörlük Eğitimi

Kürek

14

Muhammet Malik Sert

Antrenörlük Eğitimi

Kürek

15

Sinem Yalap

Antrenörlük Eğitimi

Taekwondo

16

Samet Ayaz

Antrenörlük Eğitimi

Taekwondo

17

Şevval Yarar

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Taekwondo

18

Sercan Zilek

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Taekwondo

19

Abdülber Akçay

Beden Eğit. ve Spor Öğrt.

Karate-Do

20

Talha İnanç

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do

21

Doğukan Kanberoğlu

Antrenörlük Eğitimi

Karate-Do