Ana içeriğe atla

Daha önce siz öğrencilerimize ilan edildiği üzere, Üniversitemiz Senatosu, dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid-19 pandemisi nedeniyle 2020/2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında; “05 Ekim 2020 tarihinde, Uzaktan-Online Eğitim Modeli ile eğitim-öğretime başlanması ve Spor Bilimleri Fakültesinde okutulan uygulamalı derslerin karma şekilde yoğunlaştırılmış olarak dönem içerisinde, farklı tarihlerde yüz yüze yapılması” kararı almıştır.

Bu kapsamda 2020-2021 Güz Yarıyılı Spor Bilimleri Fakültesi uygulamalı derslerine ilişkin yoğunlaştırılmış eğitim-öğretim programı ekte yer almaktadır.

Yoğunlaştırılmış eğitim-öğretim programı süresinde öğrencilerimizin dikkat etmesi gereken bazı önemli hususlar aşağıdaki gibidir:

  1. Her öğrencinin kendine ait HES Kodu olması gerekmektedir.
  2. Öğrencilerimizin ders programında belirtilen süreler kapsamında Sakarya ilinde konaklama imkanları Kredi-Yurtlar Kurumu tarafından sağlanacaktır (Dersten önceki hafta sonu giriş yapılabilecektir).
  3. Uygulamalı derslerde devam zorunluluğu bulunmaktadır.
  4. Uygulamalı dersler için ayrılan yoğunlaştırılmış eğitim-öğretim programında yer alan son ders günü Uygulama Sınavı gerçekleştirilecektir.
  5. Öğrencilerimiz Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Rahime Sultan Kız Öğrenci Yurdu ve Ayşe Hümeyra Ökten Erkek Öğrenci Yurdu’nda konaklayacaklardır.
  6. Öğrencilerimizin isimleri ilgili yurt müdürlüklerine bildirilmiştir. Konaklama + Sabah Kahvaltısı + Akşam Yemeği günlük 13 Türk Lirasıdır.